کلاسینو

پارسا فراهانی در کلاسینو

پارسا فراهانی در کلاسینو

پارسا فراهانی در کلاسینو مدرس دوره آموزش آنلاین شیمی سال یازدهم به شیوه مفهومی می باشند. تدریس های ایشان برای دانش آموزان سال یازدهم که امتحانات آن ها به صورت نهایی برگزار می شود، بهترین کلاس محسوب می شود. در این نوشته به معرفی استاد پارسا فراهانی، سابقه تدریس ایشان، دوره برگزار شده توسط ایشان و … می پردازیم.

استاد پارسا فراهانی

پارسا فراهانی دارای دکترای داروسازی از دانشگاه تهران و  استعداد درخشان علوم پزشکی تهران می باشند. استاد فراهانی سابقه تدریس درس شیمی در مدارس فرزانگان و دیگر مدارس برتر را داشته و طراح سوالات شیمی آزمون های آزمایشی قلمچی و گاج و نشانه می باشند.

شیمی پارسا فراهانی در کلاسینو

دوره آنلاین شیمی پارسا فراهانی ویژه سال یازدهم در کلاسینو برای دانش آموزان سال یازدهم بهترین دوره محسوب می شود. چراکه طبق تغییرات جدید اعمال شده بر کنکور سراسری، امتحانات سال یازدهم به صورت نهایی برگزار می شود و نمره آن ها بر نتیجه کنکور داوطلبان تاثیر مستقیم و قطعی دارد. به همین دلیل دانش آموزان سال یازدهم نیز باید امتحانات نهایی خود را جدی بگیرند.

استاد فراهانی درس شیمی را از صفر تا صد به شیوه ای تدریس می کنند که دانش آموزان مطالب هر مبحث را به خوبی یاد گرفته و بتوانند در امتحان نهایی بالا ترین نمره را کسب کنند.

دوره های شیمی استاد پارسا فراهانی در کلاسینو

تنها دوره برگزار شده توسط استاد فراهانی برای درس شیمی، دوره آموزش شیمی یازدهم (مشترک برای دانش آموزان یازدهم تجربی و ریاضی) می باشد.

قیمت کلاس آنلاین شیمی پارسا فرهانی، 1/200/000 تومان می باشد و این دوره از مرداد ماه آغاز شده و دانش آموزانی که به تازگی در آن ثبت نام کنند می توانند جلسات گذشته را به صورت آفلاین تماشا کنند.

ثبت نام در کلاس شیمی استاد فراهانی در کلاسینو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب