کلاسینو

امید مصلایی

امید مصلایی

امید مصلایی مدرس درس شیمی در کلاسینو می باشند. در این نوشته به معرفی استاد امید مصلایی، دوره های برگزاری، شیوه تدریس و نحوه ثبت نام در دوره های ایشان می پردازیم.

استاد امید مصلایی

استاد امید مصلایی فارغ التحصیل رشته مهندسی شیمی می باشند و بلافاصله پس از اتمام دوره کارشناسی تدریس درس شیمی را در کنار پدر خود استاد رضا مصلایی آغاز کردند.
استاد امید مصلایی علاوه بر سابقه تدریس در کلاس های آنلاین موسسه کلاسینو سابقه تدريس در آموزشگاه های برتر تهران، راه انديشه، ماهان، پرستو و اوج را دارند. استاد امید مصلایی دوره های جامع کنکور را در کلاسینو همراه با پدرشان تدریس می کنند و شیوه تدریس شیمی امید مصلایی در کلاسینو از پایه و مطابق با آخرین تغییرات کتاب درسی و کنکور سراسری است.

اهمیت درس شیمی

درس شیمی برای داوطلبان کنکور رشته ریاضی و رشته تجربی، درسی مفهومی-محاسباتی محسوب می شود. درس شیمی در کنکور تجربی ضریب 9 را داشته و بالاترین ضریب را پس از درس زیست به خود اختصاص داده است.
درس شیمی در کنکور رشته ریاضی ضریب 7 را دارد.
شیمی کنکور سراسری، شامل کلیه دروس شیمی پایه دهم، یازدهم و دوازدهم می باشد و بر اساس بودجه بندی کنکور سراسری، سوالات درس شیمی به صورت تستی_مفهومی از مباحث دروس هر پایه ارائه می شود.
همچنین با تغییرات جدیدی که در کنکور سراسری ایجاد شده است، دروس اختصاصی و عمومی خرداد ماه هر سه سال دهم، یازدهم و دوازدهم به صورت نهایی برگزار خواهد شد.

دوره های آنلاین شیمی امید مصلایی در کلاسینو

دوره های آنلاین شیمی استاد امید مصلایی در کلاسینو شامل:

کلاس آنلاین جامع مرداد کنکور 1403 شیمی امید و رضا مصلایی در کلاسینو

کلاس آنلاین جامع نوبان کنکور 1403 شیمی امید و رضا مصلایی در کلاسینو

کلاس آنلاین نکته و تست شیمی امید و رضا مصلایی برای کنکور 1403 در کلاسینو

کلاس آنلاین جامع شیمی یازدهم استاد امید مصلایی در کلاسینو

ثبت نام در کلاس شیمی امید مصلایی در کلاسینو

برای ثبت نام در کلاس شیمی امید مصلایی در کلاسینو روی لینک زیر کنید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب