کلاسینو

امید مصلایی در کلاسینو

امید مصلایی در کلاسینو

امید مصلایی مدرس شیمی کلاسینو می باشند و دوره های مختلفی را همراه با پدر خود و به صورت تکی برگزار می کنند. در ادامه به معرفی امید مصلایی و دوره های برگزاری شیمی امید مصلایی می پردازیم تا با شیوه تدریس و دوره های ایشان آشنا شوید.

شیمی استاد امید مصلایی

استاد امید مصلایی دارای سابقه تدریس در آموزشگاه هاي برتر تهران از جمله راه انديشه، ماهان، پرستو و اوج و طراح سابق آزمون هاي قلم چی می باشند.

با تغییرات جدیدی که در کنکور سراسری ایجاد شده است، دروس اختصاصی و عمومی سال یازدهم نیز به صورت نهایی برگزار می شود. درس شیمی سال یازدهم نیز برای دانش آموزان سال یازدهم رشته های تجربی و ریاضی از اهمیت بسزایی برخوردار است.

استاد امید مصلایی با در نظر داشتن اهمیت یادگیری کامل و مفهومی مباحث شیمی یازدهم بر کسب نمره بالا در امتحان نهایی شیمی، دوره آموزش شیمی یازدهم را ارائه کرده است.

همچنین استاد امید مصلایی دوره آموزش جامع شیمی را همراه با پدرشان استاد رضا مصلایی به شیوه کنکوری و با محتوای آموزش صفر تا صد از پایه دهم تا دوازدهم به طور کامل تدریس کرده اند.

دوره های شیمی استاد امید مصلایی در کلاسینو

دوره های شیمی استاد امید مصلایی شامل:

دوره جامع شیمی کنکور استاد امید مصلایی

دوره جامع شیمی کنکور استاد امید مصلایی در کلاسینو در دو نوبت ثبت نام و آغاز می شود، نوبت اول مرداد ماه و نوبت دوم آبان ماه (دوره نوبان).

دانش آموزان در این دوره مطالب را ابتدا مطالب درس شیمی را به صورت مفهومی یاد می گیرند و سپس شیوه های تست زنی به آنان آموزش داده می شود.

دوره TNT شیمی کنکور استاد امید مصلایی

دوره TNT شیمی کنکور شامل آموزش نکات تست زنی و جمع بندی مطالب از پایه دهم تا دوازدهم می باشد.

این دوره از بهمن ماه آغاز می شود و برای دانش آموزانی که مطالب را خوانده اند اما تسلط کافی بر تست زنی ندارند و یا به جمع بندی مطالب نمی رسند بهترین دوره محسوب می شود.

دوره آموزش شیمی یازدهم استاد امید مصلایی

دوره آموزش شیمی یازدهم استاد امید مصلایی از مرداد ماه آغاز شده است اما دانش آموزان می توانند در این دوره ثبت نام کرده و جلسات گذشته را به صورت آفلاین تماشا کنند.

قیمت دوره های شیمی استاد امید مصلایی در کلاسینو

دوره جامع شیمی کنکور 1403 (شروع از مرداد ماه): 3/000/000 تومان

دوره نوبان شیمی فیزیک کنکور 1403 (شروع از آبان ماه): 3/000/000 تومان

دوره TNT شیمی کنکور 1403 : 1/500/000 تومان

دوره آموزش شیمی یازدهم : 1/200/000 تومان

ثبت نام در دوره های شیمی استاد امید مصلایی در کلاسینو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب