کلاسینو

محمد واعظی در کلاسینو

محمد واعظی در کلاسینو

محمد واعظی در کلاسینو مدرس توانمند درس عربی اختصاصی رشته انسانی و عربی عمومی سال دوازدهم (ویژه امتحانات نهایی) به صورت دوره های آنلاین می باشند. در این نوشته به معرفی استاد محمد واعظی، دوره های ایشان، نحوه ثبت نام و … می پردازیم، با ما همراه باشید.

عربی استاد محمد واعظی در کلاسینو

عربی کنکور انسانی ضریب 5 را در کنکور انسانی به خود اختصاص داده است و تعداد 20 تست دفترچه شماره 2 رشته انسانی را شامل می شود.

درس عربی به دلیل بیگانه بودن زبان و نا آشنا بودن قواعد دستوری این درس، یادگیری آن برای برخی دانش آموزان کمی دشوار تلقی می شود.

با تصویب قواعد و قوانین جدید شورای انقلاب فرهنگی، دروس اختصاصی و عمومی هر سه پایه دهم، یازدهم و دوازدهم کلیه گروه های آزمایشی به صورت نهایی برگزار می شود.

به همین دلیل یادگیری کامل و جامع درس عربی و تسلط داوطلبان بر قواعد و واژگان این درس برای کلیه دانش آموزان متوسطه دوم از اهمیت بالایی برخوردار می باشد.

داوطلبان کنکور انسانی، علاوه بر تسلط بر مفاهیم درس عربی، باید بر روش های تست زنی مباحث دروس عربی نیز تسلط کامل و کافی داشته باشند.

استاد محمد واعظی دارای مدرک کارشناسی ارشد زبان و ادبیات عرب از دانشگاه علامه طباطبایی و مدرس درس عربی در دبیرستان های بهار، فرهنگ، علم آوران، فرزانگان کرج می باشند.

دوره های عربی استاد محمد واعظی در کلاسینو

دوره های عربی استاد محمد واعظی در کلاسینو شامل:

دوره جامع عربی اختصاصی رشته انسانی استاد محمد واعظی (شروع از مرداد ماه)

دوره جامع عربی اختصاصی رشته انسانی استاد محمد واعظی شامل آموزش مفهومی و تست زنی درس ریاضی و آمار پایه های دهم، یازدهم و دوازدهم رشته انسانی می باشد. این دوره برای دانش آموزان پایه دوازدهم و فارغ التحصیلانی که هدف شرکت در کنکور انسانی و یا کنکور فرهنگیان را دارند بسیار کاربردی است. این دوره از مرداد ماه آغاز شده است.

دوره نوبان عربی اختصاصی رشته انسانی استاد محمد واعظی (شروع از آبان ماه)

دوره جامع عربی اختصاصی رشته انسانی استاد محمد واعظی شامل آموزش مفهومی و تست زنی درس ریاضی و آمار پایه های دهم، یازدهم و دوازدهم رشته انسانی می باشد. این دوره برای دانش آموزان پایه دوازدهم و فارغ التحصیلانی که هدف شرکت در کنکور انسانی و یا کنکور فرهنگیان را دارند بسیار کاربردی است. این دوره از آبان ماه آغاز شده و تا اردیبهشت ماه جلسان آن طول میکشد.

دوره TNT عربی اختصاصی رشته انسانی استاد محمد واعظی

دوره TNT عربی اختصاصی انسانی استاد محمد واعظی شامل آموزش نکات تست زنی عربی رشته انسانی از پایه دهم تا دوازدهم و جمع بندی مطالب می باشد.

این دوره برای دانش آموزانی که مطالب کتاب عربی هر سه پایه را مطالعه کرده اند و هدف جمع بندی و شروع تست زنی را دارند بسیار کاربردی است. دوره TNT عربی انسانی استاد محمد واعظی از بهمن ماه آغاز می شود.

دوره عربی دوازدهم ویژه امتحان نهایی استاد محمد واعظی

دوره عربی دوازدهم ویژه امتحان نهایی استاد محمد واعظی شامل آموزش عربی عمومی سال دوازدهم می باشد. این دوره برای دانش آموزان سال دوازدهم رشته های تجربی و ریاضی مناسب می باشد.

قیمت دوره های ریاضی رشته انسانی استاد محمد واعظی در کلاسینو

دوره جامع عربی تخصصی رشته انسانی کنکور 1403 (شروع از مرداد ماه): 2/500/000 تومان

دوره نوبان جامع عربی تخصصی رشته انسانی کنکور 1403 (شروع از آبان ماه): 2/500/000 تومان

دوره TNT عربی اختصاصی رشته انسانی کنکور 1403 : 1/500/000 تومان

دوره عربی عمومی سال دوازدهم : 1/450/000 تومان

ثبت نام در کلاس ریاضی استاد محمد واعظی در کلاسینو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب