کلاسینو

آیکن ثبت نام کلاسینو

محمد همدانی

محمد همدانی

استاد محمد همدانی مدرس توانمند و با تجربه درس زیست و زمین شناسی در موسسه کلاسینو می باشند. در این مطلب به توضیح درباره محمد همدانی، شیوه تدریس، سابقه کاری، کلاس های زیست همدانی و روش ثبت نام در آن ها می پردازیم.

بیوگرافی محمد همدانی

محمد همدانی فارغ التحصیلی رشته زیست شناسی سلولی مولکولی و میکروبیولوژی در مقطع لیسانس و ارشد رشته ژنتیک می باشد. استاد همدانی دارای نزدیک به دو دهه سابقه تدریس حرفه ای درس زیست شناسی در مدارس برگزیده و آموزشگاه های برتر کشور را در رزومه کاری خود داشته و در حال حاضر مدرس زیست کلاسینو می باشند.
شیوه تدریس زیست همدانی دقیقا مطابق با آخرین تغییرات سبک سوالات کنکور سراسری بوده و مباحث کتاب درسی از صفر تا صد به صورت مفهومی-ترکیبی آموزش داده می شود و دانش آموزانی که در دوره های ایشان شرکت می کنند نه تنها برای کنکور سراسری آماده می شوند بلکه با تسلط بر مفاهیم مباحث زیست شناسی، برای امتحانات نهایی نیز آماده و با تسلط بالا هستند.

زیست کلاسینو

موسسه کلاسینو برای درس زیست شناسی چند استاد مدرس دارد که محمد همدانی از جمله اساتید برجسته زیست کلاسینو می باشد که به دلیل شیوه تدریس جامع و کامل، مطابق با سبک سوالات کنکور، میان دانش آموزان و داوطلبان رشته تجربی از محبوبیت ویژه ای برخوردار است.

کلاس های زیست همدانی در کلاسینو

دوره های آنلاین زیست همدانی در کلاسینو شامل:

دوره آنلاین جامع زیست کنکور 1403 با تدریس محمد همدانی (شروع از مرداد ماه)

دوره آنلاین نوبان زیست کنکور 1403 با تدریس محمد همدانی (شروع از آبان ماه)

دوره جامع نکته و تست زیست همدانی در کلاسینو

دوره جمع بندی جاست تست زیست همدانی کنکور 1403 در کلاسینو

نمونه تدریس زیست همدانی در کلاسینو

ثبت نام دوره زیست محمد همدانی در کلاسینو

برای اطلاع از قیمت دوره ها و ثبت نام دوره های زیست محمد همدانی در کلاسینو می توانید با شماره های مندرج در سایت تماس گرفته و با راهنمایی پشتیبان کلاسینو ثبت نام کنید و یا از طریق لینک زیر وارد پنل کاربری کلاسینو شوید.

ثبت نام کلاسینو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب