کلاسینو

میلاد قریشی در کلاسینو

میلاد قریشی در کلاسینو

میلاد قریشی از جمله اساتید پرطرفدار درس زبان میان دانش آموزان متوسطه دوم می باشند که در موسسه کلاسینو درس زبان را به صورت آنلاین تدریس می کنند. در ادامه به معرفی میلاد قریشی در کلاسینو، کلاس های ایشان و نحوه ثبت نام در کلاس زبان میلاد قریشی می پردازیم.

زبان انگلیسی

پس از ایجاد تغییرات جدید در کنکور سراسری دروس عمومی از کنکور سراسری حذف گردید و دروس عمومی (ادبیات، عربی، دینی و زبان) سه پایه دهم، یازدهم و دوازدهم به صورت نهایی برگزار می شود و نمرات آن ها تاثیر مستقیم بر نتیجه کنکور داوطلبان دارد.

به همین دلیل کسب نمره بالا در امتحانات نهایی دروس عمومی از اهمیت قابل توجهی برخوردار است.

درس زبان انگلیسی نیز از جمله دروس عمومی است که امتحان خرداد ماه از این درس به صورت نهایی برگزار می شود و نمره آن از اهمیت بسزایی برخوردار می باشد.

مباحث زبان انگلیسی متوسطه دوم شامل واژگان، گرامر، ریدینگ، کلوز و … می باشد که دانش آموزان هر سه پایه دهم، یازدهم و دوازدهم باید بر یادگیری آن ها تسلط کافی داشته باشند تا نمره بالایی دریافت کنند.

زبان میلاد قریشی در کلاسینو

استاد میلاد قریشی فارغ التحصیل مهندسی برق دانشگاه شهید بهشتی تهران و کارشناسی ارشد آموزش زبان می باشند. استاد قریشی سابقه تدریس زبان انگلیسی در بهترین مدارس تهران و شهرستان از قبیل علامه حلی، فرزانگان، اندیشه خرد، سوده، قلم سفید اصفهان را دارد.

دوره های زبان میلاد قریشی در کلاسینو

دوره های زبان میلاد قریشی در کلاسینو شامل دو دوره می باشد:

دوره زبان دوازدهم میلاد قریشی ویژه امتحانات نهایی

دوره زبان دوازدهم میلاد قریشی ویژه امتحانات نهایی که برای دانش آموزان سال دوازدهم و فارغ التحصیلانی که در امتحان ترمیم نمره زبان دوازدهم شرکت کرده اند بسیار کاربردی است.

دوره زبان یازدهم میلاد قریشی

هر سال این دوره از مرداد ماه آغاز می شود و برای دانش آموزان سال یازدهم که قصد دارند در طول سال تحصیلی یازدهم افت تحصیلی را تجربه نکنند بسیار کاربردی است.

روش تدریس استاد میلاد قریشی در دوره آموزش زبان سال دوازدهم

ثبت نام در دوره های زبان میلاد قریشی در کلاسینو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب