کلاسینو

خسرو محمدزاده در کلاسینو

خسرو محمدزاده در کلاسینو

خسرو محمدزاده در کلاسینو مدرس درس ریاضی و آمار می باشند. در این نوشته به معرفی استاد خسرو محمد زاده، سابقه تدریس، دوره های ارائه شده توسط ایشان، نحوه ثبت نام و … می پردازیم، با ما همراه باشید.

خسرو محمدزاده در کلاسینو

استاد خسرو محمدزاده مدرس با تجربه و توانمند درس ریاضی و آمار رشته انسانی می باشند. استاد محمدزاده سابقه بیش از دو دهه سابقه تدریس این درس را داشته و در کلاسینو دوره هایی به صورت آنلاین ارائه می کنند.

استاد خسرو محمدزاده در کلاسینو سابقه تدریس در برترین موسسات آموزشی، حنانه، بعثت، نسل قلم، سنجش فرهمندان، سرای اندیشمندان، مهر آوران پارسا را دارد.

استاد محمدزاده ریاضی انسانی را در دوره های مختلفی تدریس می کنند.

دوره های ریاضی رشته انسانی استاد خسرو محمدزاده در کلاسینو

دوره های ریاضی رشته انسانی استاد خسرو محمدزاده در کلاسینو شامل:

دوره جامع ریاضی رشته انسانی استاد محمدزاده (شروع از مرداد ماه)

دوره جامع ریاضی رشته انسانی استاد محمدزاده شامل آموزش مفهومی و تست زنی درس ریاضی و آمار پایه های دهم، یازدهم و دوازدهم رشته انسانی می باشد. این دوره برای دانش آموزان پایه دوازدهم و فارغ التحصیلانی که هدف شرکت در کنکور انسانی و یا کنکور فرهنگیان را دارند بسیار کاربردی است. این دوره از مرداد ماه آغاز شده است.

دوره نوبان ریاضی رشته انسانی استاد محمدزاده (شروع از آبان ماه)

دوره جامع ریاضی رشته انسانی استاد محمدزاده شامل آموزش مفهومی و تست زنی درس ریاضی و آمار پایه های دهم، یازدهم و دوازدهم رشته انسانی می باشد. این دوره برای دانش آموزان پایه دوازدهم و فارغ التحصیلانی که هدف شرکت در کنکور انسانی و یا کنکور فرهنگیان را دارند بسیار کاربردی است. این دوره از آبان ماه آغاز شده و تا اردیبهشت ماه جلسان آن طول میکشد.

دوره TNT ریاضی انسانی استاد محمدزاده

دوره TNT ریاضی انسانی استاد محمدزاده شامل آموزش نکات تست زنی ریاضی رشته انسانی از پایه دهم تا دوازدهم و جمع بندی مطالب می باشد.

این دوره برای دانش آموزانی که مطالب کتاب ریاضی هر سه پایه را مطالعه کرده اند و هدف جمع بندی و شروع تست زنی را دارند بسیار کاربردی است. دوره TNT ریاضی انسانی استاد محمدزاده از بهمن ماه آغاز می شود.

دوره جامع ریاضی یازدهم استاد محمدزاده

دوره جامع ریاضی یازدهم استاد محمدزاده شامل آموزش ریاضی سال یازدهم رشته انسانی می باشد. از آنجایی که امتحانات سال یازدهم خرداد ماه به شیوه نهایی برگزار می شود، این دوره برای دانش آموزان یازدهم انسانی بسیار کاربردی است.

قیمت دوره های ریاضی رشته انسانی استاد خسرو محمدزاده در کلاسینو

دوره جامع ریاضی رشته انسانی کنکور 1403 (شروع از مرداد ماه): 2/500/000 تومان

دوره نوبان جامع ریاضی رشته انسانی کنکور 1403 (شروع از آبان ماه): 2/500/000 تومان

دوره TNT ریاضی رشته انسانی کنکور 1403 : 1/500/000 تومان

دوره ریاضی سال یازدهم رشته انسانی : 1/200/000 تومان

ثبت نام در کلاس ریاضی استاد خسرو محمدزاده در کلاسینو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب