کلاسینو

اسحاق وزیری در کلاسینو

اسحاق وزیری در کلاسینو

اسحاق وزیری در کلاسینو مدرس قسمت شیمی و زمین درس علوم پایه های هشتم و نهم در کلاسینو را تدریس می کنند. در این مطلب به معرفی اسحاق وزیری در کلاسینو و دوره های شیمی و زمین ایشان در کلاسینو می پردازیم.

اسحاق وزیری

اسحاق وزیری در کلاسینو فارغ التحصیل از دانشگاه تهران و رئیس دپارتمان شیمی، معلم دروس شیمی و آزمایشگاه شیمی در مدارس علامه حلی یک، سه، چهار، پنج و ده تهران از سال ۱۳۸۹ و مولف بیش از ۱۶ عنوان کتاب کمک آموزشی در انتشارات گاج، مبتکران، الگو و … می باشند.
استاد اسحاق وزیری زمین و شیمی هشتم و نهم را در کلاسینو تدریس می کنند.

اسحاق وزیری، آموزش شیمی و زمین نهم را در کلاسینو به صورت آنلاین در تدریس می کنند. در ادامه به معرفی کلاس های آنلاین اسحاق وزیری می پردازیم، با ما همراه باشید.

کلاس آنلاین زمین و علوم هشتم اسحاق وزیری در کلاسینو

کلاس آنلاین زمین و علوم هشتم اسحاق وزیری در کلاسینو شامل آموزش مباحث فصل های علوم پایه هشتم قسمت های زمین و شیمی می باشد. این دوره از مرداد ماه آغاز شده است و هزینه ثبت نام در این دوره 600000 تومان می باشد.

کلاس آنلاین زمین و علوم نهم اسحاق وزیری در کلاسینو

کلاس آنلاین زمین و علوم هشتم اسحاق وزیری در کلاسینو شامل آموزش مباحث فصل های علوم پایه هشتم قسمت های زمین و شیمی می باشد. این دوره از مرداد ماه آغاز شده است و هزینه ثبت نام در این دوره 850000 تومان می باشد. کلاس آنلاین شیمی نهم اسحاق وزیری در کلاسینو برای دانش آموزان پایه نهم که هدف کسب نمره بالا در این درس را دارند و یا می خواهند در آزمون های ورودی مدارس خاص شرکت کنند، بهترین انتخاب محسوب می شود.

ثبت نام در کلاس آنلاین شیمی و زمین اسحاق جهانگیری

برای ثبت نام در کلاس آنلاین شیمی و زمین هشتم و نهم اسحاق جهانگیری در کلاسینو روی لینک زیر کلیک کنید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب