کلاسینو

فراز توکلی در کلاسینو

فراز توکلی در کلاسینو

فراز توکلی در کلاسینو مدرس درس ادبیات تخصصی رشته انسانی و علوم و فنون به شیوه مفهومی می باشند. در این نوشته به معرفی استاد فراز توکلی (بیوگرافی، سابقه تدریس، دوره ارائه شده و …) می پردازیم، با ما همراه باشید.

ادبیات تخصصی کنکور رشته انسانی

ادبیات تخصصی رشته انسانی ضریب 8 را در کنکور انسانی به خود اختصاص داده است و برای داوطلبان کنکور رشته انسانی از اهمیت بالایی برخوردار است.

داوطلبان کنکور انسانی، برای کسب درصد بالا در درس ادبیات تخصصی نیاز به تسلط کامل بر مباحث ادبیات هر سه پایه دهم، یازدهم و دوازدهم دارند.

داوطلبان کنکور رشته انسانی برای کسب نتیجه بهتر، پس از تسلط بر مطالب، بودجه بندی ادبیات کنکور را بشناسند و بر اساس بودجه بندی تست زنی را تمرین کنند.

ادبیات عمومی

با توجه به تغییرات جدید کنکور سراسری و حذف دروس عمومی از کنکور، دروس عمومی به صورت تشریحی و نهایی برگزاری می شود و نمره امتحانات نهایی تاثیر مستقیم بر نتیجه کنکور داوطلب دارد.

فراز توکلی در کلاسینو

استاد فراز توکلی دانشجوی دکتری زبان و ادبیات فارسی دانشگاه تهران می باشند و سابقه تدریس در دبیر آموزشگاه‌های برتر ایران از جمله راه‌اندیشه، هنرهای زیبا، بعثت و … را دارند.

استاد فراز توکلی درس ادبیات تخصصی رشته انسانی و علوم و فنون سال یازدهم را به صورت صفر تا صد از پایه دهم تا دوازدهم و ادبیات سال یازدهم و دوازدهم عمومی را به طور کامل در دوره های جامع تدریس می کنند.

در صورتی که دانش آموزان و داوطلبان در دوره های تدریس شده توسط ایشان شرکت کننده که تعدادی از جلسات گذشته باشد، می توانند جلسان قبل را به صورت آفلاین تماشا کنند.

دوره های ادبیات فراز توکلی در کلاسینو

دوره های ادبیات فراز توکلی در کلاسینو شامل:

دوره جامع ادبیات رشته انسانی (شروع از مرداد ماه) فراز توکلی

دوره جامع ادبیات رشته انسانی (شروع از آبان ماه) فراز توکلی

دوره TNT کلاسینو برای درس ادبیات فراز توکلی

دوره آموزش ادبیات عمومی دوازدهم (ویژه امتحانات نهایی) فراز توکلی

دوره جامع علوم و فنون یازدهم انسانی فراز توکلی

ثبت نام در دوره ادبیات فراز توکلی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب