کلاسینو

بهرام جلالی در کلاسینو

بهرام جلالی در کلاسینو

بهرام جلالی در کلاسینو مدرس دروس هندسه و گسسته و ریاضیات در دوره های آنلاین می باشند. در این نوشته به معرفی سابقه تدریس، دوره های آموزشی، نحوه ثبت نام و … استاد بهرام جلالی می پردازیم، با ما همراه باشید.

بهرام جلالی

استاد بهرام جلالی در کلاسینو مدرس دروس هندسه (پایه دهم، یازدهم و دوازدهم رشته ریاضی)، گسسته سال دوازدهم، ریاضی یازدهم تجربی و حسابان سال یازدهم می باشند.

استاد بهرام جلالی بیش از 18 سال سابقه تدریس درس هندسه و گسسته را داشته و سابقه تدریس در مدارس اندیشه اهواز، اوج شیراز، بعثت کرج، اندیشه برتر قزوین، راه اندیشه، پیام جاوید، شوق پرواز، فرزانگان تهران را دارند.

دوره های استاد بهرام جلالی در کلاسینو

دوره های ارائه شده توسط استاد جلالی در کلاسینو به صورت آنلاین بوده و شامل:

دوره جامع هندسه و گسسته استاد بهرام جلالی (شروع از مرداد ماه)

دوره جامع هندسه و گسسته استاد بهرام جلالی شامل آموزش مفهومی و تست زنی هندسه و گسسته می باشد. این دوره برای دانش آموزان پایه دوازدهم و فارغ التحصیلانی که هدف شرکت در کنکور ریاضی و یا کنکور فرهنگیان را دارند بسیار کاربردی است و این دوره از مرداد ماه آغاز شده است.

دوره نوبان هندسه و گسسته استاد بهرام جلالی (شروع از آبان ماه)

دوره جامع هندسه و گسسته استاد بهرام جلالی شامل آموزش مفهومی و تست زنی درس هندسه و گسسته رشته ریاضی می باشد. این دوره برای دانش آموزان پایه دوازدهم و فارغ التحصیلانی که هدف شرکت در کنکور ریاضی و یا کنکور فرهنگیان را دارند بسیار کاربردی است. این دوره از آبان ماه آغاز شده و تا اردیبهشت ماه جلسان آن طول میکشد.

دوره TNT هندسه و گسسته استاد بهرام جلالی

دوره TNT هندسه و گسسته استاد بهرام جلالی شامل آموزش نکات تست زنی هندسه و گسسته از پایه دهم تا دوازدهم و جمع بندی مطالب می باشد.

این دوره برای دانش آموزانی که مطالب هندسه و گسسته را به طور کامل مطالعه کرده اند و هدف جمع بندی و شروع تست زنی را دارند بسیار کاربردی است. دوره TNT هندسه و گسسته استاد جلالی از بهمن ماه آغاز می شود.

دوره جامع ریاضی تجربی و حسابان سال یازدهم استاد بهرام جلالی

دوره جامع ریاضی تجربی و حسابان سال یازدهم استاد بهرام جلالی شامل آموزش ریاضی سال یازدهم رشته تجربی و حسابان سال یازدهم (برای هر رشته دوره جداگانه) می باشد. از آنجایی که امتحانات سال یازدهم خرداد ماه به شیوه نهایی برگزار می شود، این دوره برای دانش آموزان یازدهم بسیار کاربردی است.

دوره هندسه یازدهم رشته ریاضی استاد بهرام جلالی

دوره هندسه یازدهم رشته ریاضی استاد بهرام جلالی شامل آموزش مفهوم و روش های تست زنی مباحث درس هندسه می باشد.

قیمت دوره های استاد بهرام جلالی در کلاسینو

دوره جامع هندسه و گسسته کنکور 1403 (شروع از مرداد ماه) : 3/000/000 تومان

دوره نوبان هندسه و گسسته کنکور 1403 (شروع از آبان ماه) : 3/000/000 تومان

دوره TNT هندسه و گسسته کنکور 1403 : 1/500/000 تومان

دوره ریاضی سال یازدهم رشته تجربی و رشته ریاضی استاد بهرام جلالی : 1/200/000 تومان

دوره هندسه یازدهم رشته ریاضی استاد جلالی : 900/000 تومان

ثبت نام در دوره های استاد بهرام جلالی در کلاسینو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب