کلاسینو

بابک سادات در کلاسینو

بابک سادات در کلاسینو

استاد بابک سادات در کلاسینو مدرس توانمند و با تجربه درس ریاضیات کنکور تجربی و ریاضی می باشند. در این نوشته به معرفی استاد بابک سادات (بیوگرافی، شیوه تدریس، دوره های آموزشی و …) می پردازیم، با ما همراه باشید.

بابک سادات در کلاسینو

استاد بابک سادات دارای مدرک ارشناسی ارشد مهندسی بیوتکنولوژی دانشگاه صنعتی امیرکبیر- پلی تکنیک تهران، بیش از دو دهه سابقه تدریس درس ریاضیات، تالیف کتاب های ریاضیات انتشارات تخته سیاه و … می باشند.

استاد بابک سادات ریاضی کنکور تجربی، حسابان کنکور ریاضی و ریاضی سال یازدهم را در دوره های خود با عنوان های جامع و TNT در کلاسینو به صورت آنلاین تدریس می کنند.

شیوه تدریس های دوره جامع استاد بابک سادات برای ریاضی کنکور به شیوه ای است که کلیه مباحث به صورت کنکوری آموزش داده می شود یعنی تکنیک های تست زنی به دانش آموزان آموزش داده می شود.

دوره آموزش سال یازدهم استاد بابک سادات برای دانش آموزانی که هدف کسب نمره بالا در امتحان نهایی سال یازدهم دارند بسیار کاربردی است.

دوره TNT ریاضی بابک سادات شامل آموزش نکات مهم تست زنی و جمع بندی مطالب و ایجاد تسلط کافی بر مطالب می باشد.

ریاضی کنکور رشته ریاضی

کنکور ریاضی، آزمونی است که نسبت به کنکور گروه های آزمایشی دیگر از تعداد متقاضیان کمتری برخوردار می باشد اما کم بودن تعداد متقاضیان کنکور ریاضی به معنای راحت بودن سوالات این آزمون و قبولی آسان در رشته ها و دانشگاه های برتر رشته ریاضی نبوده و داوطلبان کنکور ریاضی که هدف قبولی در رشته های برتر گروه آزمایشی ریاضی از جمله مهندسی نفت، معماری و … در دانشگاه های برتر را دارند باید درصد های بالایی را در هر سه درس اختصاصی کنکور ریاضی کسب کنند.

دروس اختصاصی کنکور ریاضی شامل:

ریاضیات

فیزیک

شیمی

مدت زمان برگزاری کنکور گروه آزمایشی ریاضی‌ فیزیک ۱۴۵ دقیقه است، داوطلبان در این بازه زمانی به ۱۰۵ سوال پاسخ می‌دهند.

دفترچه شماره یک این گروه آزمایشی شامل ۴۰ سوال ریاضی است و داوطلبان ۷۰ دقیقه برای پاسخ به پرسش‌ ها وقت دارند.

ریاضی کنکور رشته ریاضی ضریب 12 را در کنکور ریاضی به خود اختصاص داده است و اصلی ترین و تاثیر گذار ترین درس برای داوطلبان کنکور ریاضی محسوب می شود.

داوطلبان کنکور ریاضی برای کسب درصد بالا از سوالات درس ریاضیات، به یادگیری کنکوری مباحث حسابان، هندسه و … نیاز دارند تا بتوانند در کمترین زمان ممکن پاسخ صحیح هر تست را انتخاب کنند.

ریاضی کنکور رشته تجربی

کنکور رشته تجربی، هر سال بیشترین تعداد متقاضیان کنکور سراسری را به خود اختصاص می دهد و داوطلبان کنکور تجربی برای قبولی در رشته های برتر کنکور تجربی از جمله پزشکی، دندان پزشکی، داروسازی و … باید ابتدا مفاهیم دروس اختصاصی را یاد گرفته و برای تسلط بر تست زنی تکنیک های تست زنی هر درس را یاد بگیرند.

دروس اختصاصی کنکور تجربی شامل :

۱_ زمین شناسی

۲_ زیست شناسی

۳_ شیمی

۴_ فیزیک

۵_ ریاضی

درس ریاضی در کنکور رشته تجربی ضریب 7 را دارد که ضریب آن نسبت به دروس زیست و شیمی که دروس اصلی کنکور تجربی محسوب می شوند کمتر است اما با توجه به تغییرات کنکور سراسری، داوطلبان نمی توانند درسی را تست نزده بگذارند. چراکه برای رسیدن به تراز بالا در کنکور تجربی، درصد کلیه دروس اختصاصی باید از یک میانگین معین پیروی کند.

از آنجایی که در مدارس معمولا درس ریاضی به خوبی به دانش آموزان رشته تجربی تدریس نمی شود برای دانش آموزان رشته تجربی درس دشواری تلقی می شود و کمترین درصد برای داوطلبان معمولا به درس ریاضی اختصاص می یابد.

در صورتی که اگر درس ریاضی به دانش آموزان رشته تجربی به خوبی تدریس شود، به درس مورد علاقه آن ها تبدیل شده و می توانند در کنکور نیز به تست های ریاضی پاسخ صحیح دهند.

قیمت دوره های ریاضی استاد بابک سادات در کلاسینو

دوره جامع ریاضی کنکور 1403 (شروع از مرداد ماه): 3/000/000 تومان

دوره نوبان ریاضی فیزیک کنکور 1403 (شروع از آبان ماه): 3/000/000 تومان

دوره TNT ریاضی کنکور 1403 : 1/500/000 تومان

دوره آموزش ریاضی یازدهم : 1/200/000 تومان

ثبت نام در دوره های ریاضی استاد بابک سادات در کلاسینو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب