کلاسینو

آریان حیدری در کلاسینو

استاد آریان حیدری در کلاسینو

آریان حیدری مدرس درس ریاضیات برای هر سه رشته تجربی، ریاضی و انسانی در کلاسینو به شیوه آنلاین می باشند. در این نوشته به معرفی استاد آریان حیدری می پردازیم، برای آشنایی بیشتر با ایشان، شیوه تدریس، کلاس های ریاضی آریان حیدری، نحوه ثبت نام و … می پردازیم.

آریان حیدری

مهندس آریان حیدری متولد 1364 در تهران و فارغ التحصیل رشته مدیریت کسب و کارهای کوچک (MBA) در مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه صنعتی شریف تهران و همچنین فارغ التحصیل مهندسی کامپیوتر از دانشگاه صنعتی شریف می باشد و بیش از 10 سال سابقه تدریس درس ریاضیات را در بهترین مدارس و آموزشگاه های تهران و ایران دارند.

کلاس های ریاضی استاد آریان حیدری

استاد آریان حیدری مدرس درس ریاضیات برای هر سه رشته تجربی، ریاضی و انسانی به شیوه منحصر به فرد و جامع (برای هر سه پایه دهم، یازدهم و دوازدهم) می باشند. استاد آریان حیدری دوره های جامع را در دو نوبت مرداد ماه و آبان ماه آغاز کرده اند و جدید ترین دوره ایشان دوره TNT ریاضی آریان حیدری می باشد. در ادامه به معرفی کامل دوره های ریاضی آریان حیدری می پردازیم.

دوره های ریاضی آریان حیدری

دوره های ریاضی آریان حیدری در کلاسینو به صورت آنلاین برگزار می شود اما اگر دانش آموز در جلسه ای از کلاس شرکت نکند می تواند ویدئو آن جلسه را به صورت آفلاین تماشا کند.

دوره های ریاضی آریان حیدری شامل:

دوره جامع ریاضی آریان حیدری

دوره جامع ریاضی آریان حیدری از مرداد ماه برای سه رشته تجربی، ریاضی و انسانی آغاز گردید و در حال حاضر امکان ثبت نام در این دوره وجود ندارد.

دوره جامع نوبان ریاضی آریان حیدری

دوره جامع نوبان ریاضی آریان حیدری از آبان ماه شروع و برگزار شده است. این دوره از لحاظ شیوه تدریس و محتوایی آموزشی کاملا شبیه دوره جامع است با این تفاوت که دیر تر کلاس ها تمام می شود.

دوره TNT کلاسینو برای درس ریاضی با تدریس استاد آریان حیدری

دوره TNT کلاسینو برای درس ریاضی با تدریس استاد آریان حیدری شامل آموزش نکات مهم تست زنی و جمع بندی مباحث درس ریاضی برای رشته های تجربی، ریاضی و انسانی به صورت جداگانه ارائه شده است.

دوره 70 در 7 خوان آریان حیدری

دوره 70 در 7 خوان ریاضی آریان حیدری ویژه رشته انسانی می باشد که شامل آموزش مفاهیم و روش های تست زنی مباحث ریاضی و آمار رشته انسانی می باشد.

نمونه تدریس ریاضی آریان حیدری در کلاسینو

قیمت دوره های ریاضی آریان حیدری در کلاسینو

برای اطلاع از قیمت دوره های ریاضی آریان حیدری و ثبت نام در دوره مورد نظر خود از طریق لینک زیر کلیک کنید:

ثبت نام کلاسینو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب