کلاسینو

آریا بام رفیع در کلاسینو

آریا بام رفیع در کلاسینو

آریا بام رفیع در کلاسینو مدرس درس زیست شناسی به شیوه مفهومی می باشند. در این نوشته به معرفی استاد آریا بام رفیع (بیوگرافی، سابقه تدریس، دوره ارائه شده و …) می پردازیم، با ما همراه باشید.

آریا بام رفیع در کلاسینو

آریا بام رفیع مدرس زیست یازدهم کلاسینو فارغ التحصیل رشته پزشکی از دانشگاه البرز می باشند و سابقه تدریس در آموزشگاه های پرستو ، خبرگان ، زانیار ، دانش ، رویش ، فرهنگ نوین ، بنیان دانش ، فراز ، ضریب۳  و …تهران و 12 شهرستان دیگر ایران را دارند.

دوره زیست یازدهم استاد آریا بام رفیع در کلاسینو

دوره زیست یازدهم استاد آریا بام رفیع در کلاسینو امسال تنها دوره آموزشی ایشان محسوب می شود.

از آنجایی که زیست سال یازدهم به صورت نهایی برگزار می شود، دانش آموزان یازدهم تجربی برای کسب نمره بالا در این درس به یادگیری کامل و صفر تا صد مباحث زیست یازدهم نیاز دارند.

استاد آریا بام رفیع مدرس زیست یازدهم کلاسینو درس زیست شناسی را به صورت کاملا مفهومی و مطالب با ترکیبیات فصول آموزش می دهند و می توان گفت دوره آموزش زیست شناسی یازدهم استاد آریا بام رفیع یکی از بهترین دوره های آموزش زیست شناسی است که برای امتحانات نهایی سال یازدهم کاربرد دارد.

دوره زیست یازدهم استاد آریا بام رفیع در کلاسینو

کلاس آنلاین زیست استاد آریا بام رفیع در کلاسینو از مرداد ماه آغاز شده و دانش آموزان می توانند با ثبت نام در این دوره آموزش های جلسات قبل را به صورت آفلاین تماشا کنند.

هزینه ثبت نام در دوره زیست یازدهم استاد آریا بام رفیع مبلغ 1/200/000 تومان می باشد.

ثبت نام در دوره زیست یازدهم استاد آریا بام رفیع در کلاسینو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب