کلاسینو

عمار تاجبخش در کلاسینو

عمار تاجبخش در کلاسینو

عمار تاجبخش در کلاسینو مدرس توانمند درس عربی اختصاصی رشته انسانی و عربی عمومی سال دوازدهم (ویژه امتحانات نهایی) به صورت دوره های آنلاین می باشند. در این نوشته به معرفی استاد عمار تاجبخش، دوره های ایشان، نحوه ثبت نام و … می پردازیم، با ما همراه باشید.

عربی استاد عمار تاجبخش در کلاسینو

استاد عمار تاجبخش دارای مدرک کارشناسی ارشد از دانشگاه تهران می باشند. زبان مادری استاد عمار تاجبخش زبان عربی است و ایشان تسلط قابل توجهی بر این درس دارند و مدیر پروژه عربی عمّار در کانون فرهنگی آموزش می باشند.

عربی کنکور انسانی ضریب 5 را در کنکور انسانی به خود اختصاص داده است و تعداد 20 تست دفترچه شماره 2 رشته انسانی را شامل می شود. به همین دلیل برای داوطلبان کنکور رشته انسانی از اهمیت بسزایی برخوردار می باشد.

دوره های آموزش عربی استاد عمار تاجبخش در کلاسینو

دوره های عربی استاد عمار تاجبخش در کلاسینو شامل:

دوره جامع عربی اختصاصی رشته انسانی استاد عمار تاجبخش (شروع از مرداد ماه)

دوره جامع عربی اختصاصی رشته انسانی استاد عمار تاجبخش شامل آموزش مفهومی و تست زنی درس ریاضی و آمار پایه های دهم، یازدهم و دوازدهم رشته انسانی می باشد. این دوره برای دانش آموزان پایه دوازدهم و فارغ التحصیلانی که هدف شرکت در کنکور انسانی و یا کنکور فرهنگیان را دارند بسیار کاربردی است. این دوره از مرداد ماه آغاز شده است.

دوره نوبان عربی اختصاصی رشته انسانی استاد عمار تاجبخش (شروع از آبان ماه)

دوره جامع عربی اختصاصی رشته انسانی استاد عمار تاجبخش شامل آموزش مفهومی و تست زنی درس ریاضی و آمار پایه های دهم، یازدهم و دوازدهم رشته انسانی می باشد. این دوره برای دانش آموزان پایه دوازدهم و فارغ التحصیلانی که هدف شرکت در کنکور انسانی و یا کنکور فرهنگیان را دارند بسیار کاربردی است. این دوره از آبان ماه آغاز شده و تا اردیبهشت ماه جلسان آن طول میکشد.

دوره TNT عربی اختصاصی رشته انسانی استاد عمار تاجبخش

دوره TNT عربی اختصاصی انسانی استاد عمار تاجبخش شامل آموزش نکات تست زنی عربی رشته انسانی از پایه دهم تا دوازدهم و جمع بندی مطالب می باشد.

این دوره برای دانش آموزانی که مطالب کتاب عربی هر سه پایه را مطالعه کرده اند و هدف جمع بندی و شروع تست زنی را دارند بسیار کاربردی است. دوره TNT عربی انسانی استاد محمد واعظی از بهمن ماه آغاز می شود.

دوره عربی دوازدهم ویژه امتحان نهایی استاد عمار تاجبخش

دوره عربی دوازدهم ویژه امتحان نهایی استاد عمار تاجبخش شامل آموزش عربی عمومی سال دوازدهم می باشد. این دوره برای دانش آموزان سال دوازدهم رشته های تجربی و ریاضی مناسب می باشد.

قیمت دوره های ریاضی رشته انسانی استاد عمار تاجبخش در کلاسینو

دوره جامع عربی تخصصی رشته انسانی کنکور 1403 (شروع از مرداد ماه): 2/500/000 تومان

دوره نوبان جامع عربی تخصصی رشته انسانی کنکور 1403 (شروع از آبان ماه): 2/500/000 تومان

دوره TNT عربی اختصاصی رشته انسانی کنکور 1403 : 1/500/000 تومان

دوره عربی عمومی سال دوازدهم : 1/450/000 تومان

ثبت نام در دوره های عربی استاد عمار تاجبخش در کلاسینو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب