کلاسینو

علیرضا عربشاهی در کلاسینو

علیرضا عربشاهی در کلاسینو

استاد علیرضا عربشاهی در کلاسینو جزو بهترین اساتید درس فیزیک به شیوه کنکوری می باشند. در این نوشته به معرفی دوره ها، سوابق تحصیلی و تدریس و … استاد علیرضا عربشاهی در کلاسینو می پردازیم، با ما همراه باشید.

علیرضا عربشاهی

علیرضا عربشاهی فارغ التحصیل دانشگاه علم و صنعت مهندسی مکانیک و مدرس دانشگاه تهران می باشند.

استاد عربشاهی سابقه تدریس درس فیزیک در تدریس در دبیرستان های علامه حلی، فرزانگان، ابوریحان، دکتر هشترودی، صبا و مدارس دیگر را داشته و بنیان گذار موسسات راه اندیشه و کلاسینو می باشند.

استاد علیرضا عربشاهی در کلاسینو درس فیزیک هر دو رشته های تجربی و ریاضی به صورت مشترک تدریس می کنند (برای دانش آموزان رشته ریاضی به دلیل اضافه بودن یکسری مطالب، معمولا جلسات جداگانه برای آن ها در نظر گرفته می شود).

فیزیک علیرضا عربشاهی در کلاسینو

درس فیزیک برای داوطلبان کنکور رشته تجربی و رشته ریاضی درسی اختصاصی و تاثیرگذار محسوب می شود. این درس برای داوطلبان کنکور ریاضی ضریب 9 و برای داوطلبان کنکور تجربی ضریب 7 دارد.

تقریبا 80 درصد مطالب و مباحث درس فیزیک کنکور تجربی و ریاضی مشترک می باشد و فیزیک رشته ریاضی یکسری مطالب را بیشتر دارد.

همچنین با تغییرات جدیدی که در کنکور سراسری ایجاد شده است، معدل نهایی دانش آموزان بر نتیجه کنکور آن ها تاثیر مستقیم دارد، بر اساس همین موضوع، دانش آموزان علاوه بر یادگیری تکنیک های تست زنی و کسب درصد بالا در کنکور به یادگیری مفهومی برای کسب نمره بالا در امتحانات نهایی نیاز دارند.

دوره های فیزیک استاد علیرضا عربشاهی

دوره های فیزیک استاد علیرضا عربشاهی شامل:

دوره جامع فیزیک استاد علیرضا عربشاهی (شروع از مرداد ماه)

دوره آموزش جامع درس فیزیک از پایه دهم تا دوازدهم بر اساس بودجه بندی کنکور و مطابق با آخرین تغییرات کتب درسی و شروع از مرداد ماه.

دوره جامع نوبان فیزیک استاد علیرضا عربشاهی (شروع از آبان ماه)

دوره آموزش جامع درس فیزیک از پایه دهم تا دوازدهم بر اساس بودجه بندی کنکور و مطابق با آخرین تغییرات کتب درسی و شروع از آبان ماه (ویژه کسانی که از ثبت نام در مرداد ماه باز مانده اند).

دوره TNT فیزیک استاد علیرضا عربشاهی (شروع از بهمن ماه)

دوره TNT فیزیک کنکور شامل آموزش نکات مهم تست زنی و جمع بندی مباحث درس فیزیک از پایه دهم تا دوازدهم می باشد. این دوره برای دانش آموزانی که مطالب درس فیزیک را مطالعه کرده اند و نیاز به یادگیری تکنیک های تست زنی دارند.

دوره جامع فیزیک یازدهم استاد علیرضا عربشاهی

با توجه به اینکه امتحانات سال یازدهم به صورت نهایی برگزار می شود، این دوره برای دانش آموزان سال یازدهم که هدف کسب نمره بالا دارند، بسیار کاربردی است.

قیمت دوره های فیزیک علیرضا عربشاهی در کلاسینو

دوره جامع فیزیک کنکور 1403 (شروع از مرداد ماه): 3/000/000 تومان

دوره نوبان جامع فیزیک کنکور 1403 (شروع از آبان ماه): 3/000/000 تومان

دوره TNT فیزیک کنکور 1403 : 1/500/000 تومان

دوره فیزیک یازدهم : 1/200/000 تومان

ثبت نام در کلاس فیزیک علیرضا عربشاهی در کلاسینو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب