کلاسینو

دوره های دروس عمومی کلاسینو

دوره های دروس عمومی کلاسینو

کلاسینو دوره هایی با آموزش جامع و کامل برای دروس عمومی برای پایه های یازدهم و دوازدهم ارائه کرده است. در این نوشته به توضیح و معرفی دوره های جامع دروس عمومی، اساتید مدرس و … می پردازیم، با ما همراه باشید.

دروس عمومی

با تغییرات جدیدی که در کنکور سراسری اعمال شده است، دروس عمومی از کنکور حذف شده و دروس عمومی در قالب امتحانات نهایی سنجیده می شود و نمرات آن در نتیجه کنکور آن ها تاثیر مستقیم دارد.

بر اساس این تغییرات، تاثیر معدل در کنکور به صورت پلکانی افزایش می یابد، بر اساس آن تاثیر معدل در کنکور 1403 معدل امتحانات نهایی سال دوازدهم به میزان 40 (26 درصد عمومی و 14 درصد دروس اختصاصی) درصد تاثیر گذار است و برای کنکور 1404 نمرات امتحانات نهایی سال یازدهم و دوازدهم به میزان 50 درصد (28 درصد دروس عمومی و 22 درصد دروس عمومی) تاثیر گذار است.

همان طور که گفته شد بیشترین میزان تاثیر را دروس عمومی در کنکور سراسری دارد، دانش آموزان سال یازدهم و سال دوازدهم برای موفقیت در کنکور سراسری نیاز به نمرات بالایی در این درس دارند.

کلاسینو با در نظر داشتن اهمیت یادگیری دروس عمومی و تاثیر مستقیم نمرات آن ها در نتیجه کنکور سراسری، دوره های دروس عمومی را با تدریس اساتید با سابقه در زمینه آموزش مفهومی ارائه کرده است.

دوره های دروس عمومی کلاسینو

دوره های دروس عمومی کلاسینو برای دروس ادبیات، عربی، دینی و زبان پایه یازدهم و دوازدهم به صورت آنلاین و هفته ای یکبار برگزار می شود و اگر دانش آموزی نتواند در کلاس خود شرکت کند می تواند به صورت آفلاین جلسات قبلی را مشاهده کنند.

اساتید دوره های دروس عمومی سال یازدهم کلاسینو

استاد مدرس دوره ادبیات یازدهم کلاسینو : استاد فراز توکلی

استاد مدرس دوره عربی یازدهم کلاسینو : استاد محمدمهدی شاهرودی

استاد مدرس دوره زبان انگلیسی یازدهم کلاسینو : استاد میلاد قریشی

استاد مدرس دوره دین و زندگی یازدهم کلاسینو : استاد روزبه فکری

اساتید دوره های دروس عمومی سال دوازدهم کلاسینو

اساتید دوره ادبیات دوازدهم کلاسینو : استاد فراز توکلی و رضا حسینی یکتا

اساتید دوره عربی دوازدهم کلاسینو : استاد محمد واعظی و عمار تاجبخش

اساتید دوره دینی دوازدهم کلاسینو : استاد روزبه فکری

اساتید دوره زبان انگلیسیدوازدهم کلاسینو : استاد رضا کیاسالار، علیرضا جابری و میلاد قریشی

دوره های رایگان دروس عمومی کلاسینو

کلاسینو جلسه اول دوره های دروس عمومی را به صورت رایگان در اختیار متقاضیان هر دوره قرار می دهد تا دانش آموزان به نحوه تدریس و آموزش اساتید آشنا شوند و بعد با انتخاب خود اقدام به ثبت نام کنند.

ثبت نام در دوره های دروس عمومی کلاسینو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب