کلاسینو

اساتید شیمی کلاسینو

اساتید شیمی کلاسینو

درس شیمی در کلاسینو توسط چندین استاد به صورت آنلاین تدریس می شود و بسیاری از دانش آموزان شناخت کافی بر اساتید شیمی کلاسینو نداشته و نمی دانند کدام استاد را انتخاب کنند، در این نوشته به معرفی اساتید مدرس درس شیمی در کلاسینو می پردازیم تا شما دانش آموزان بتوانید استاد مورد نظر خود را برای دوره آنلاین کلاسینو راحت تر انتخاب کنید، با ما همراه باشید.

اهمیت یادگیری درس شیمی

یادگیری درس شیمی برای داوطلبان و دانش آموزان رشته های تجربی و ریاضی از دو جهت تاثیر مستقیم و قابل توجهی دارد، یکی برای امتحانات نهایی و یکی برای کنکور سراسری.

امتحان نهایی شیمی

بر اساس تغییرات جدیدی که توسط شورای انقلاب فرهنگی تصویب گردید، امتحانات خرداد متوسطه دوم به صورت نهایی برگزاری می شود و نمرات آن ها بر نتیجه کنکور داوطلبان تاثیر مستقیم و قطعی دارد. به همین دلیل یاد گرفتن مباحث درس شیمی به شیوه مفهومی بر نتیجه گیری داوطلبان نتیجه مستقیم دارد.

شیمی کنکور

درس شیمی در کنکور تجربی ضریب 9 و در کنکور ریاضی ضریب 7 را دارد. سبک سوالات شیمی کنکور به صورت مفهومی-محاسباتی می باشد.

اساتید شیمی کلاسینو

اساتید شیمی کلاسینو با در نظر داشتن اهمیت یادگیری مفهومی و محاسباتی درس شیمی و تاثیر مستقیم آن بر نتیجه امتحان نهایی شیمی و کنکور تجربی و ریاضی، مباحث درس شیمی را از پایه دهم تا دوازدهم به صورت کامل و جامع آموزش داده و سپس تکنیک هایی برای تست زنی آموزش می دهند.

اسامی اساتید شیمی کلاسینو:

استاد امید مصلایی

استاد رضا مصلایی

استاد کامبیز فرزانه

استاد محمد مرادی

استاد پارسا فراهانی

استاد امید مصلایی

استاد امید مصلایی دارای سابقه تدریس در آموزشگاه هاي برتر تهران از جمله راه انديشه، ماهان، پرستو و اوج و طراح سابق آزمون هاي قلم چی می باشند.

با تغییرات جدیدی که در کنکور سراسری ایجاد شده است، دروس اختصاصی و عمومی سال یازدهم نیز به صورت نهایی برگزار می شود. درس شیمی سال یازدهم نیز برای دانش آموزان سال یازدهم رشته های تجربی و ریاضی از اهمیت بسزایی برخوردار است.

استاد امید مصلایی با در نظر داشتن اهمیت یادگیری کامل و مفهومی مباحث شیمی یازدهم بر کسب نمره بالا در امتحان نهایی شیمی، دوره آموزش شیمی یازدهم را ارائه کرده است.

همچنین استاد امید مصلایی دوره آموزش جامع شیمی را همراه با پدرشان استاد رضا مصلایی به شیوه کنکوری و با محتوای آموزش صفر تا صد از پایه دهم تا دوازدهم به طور کامل تدریس کرده اند.

استاد رضا مصلایی

استاد رضا مصلایی در کلاسینو دارای مدرک کارشناس ارشد شیمی می باشند و جزو برجسته ترین دبیران شیمی کشور محسوب می شوند.

استاد مصلایی با داشتن سابقه تدریس بالا، تسلط کامل و کافی بر مباحث مطالب درس شیمی داشته و سال های بسیاری است که درس شیمی را به روش تدریس منحصر به فرد خود مطابق با آخرین تغییرات کنکور سراسری در کلاسینو تدریس می کنند.

استاد کامبیز فرزانه

استاد کامبیز فرزانه در کلاسینو در کارنامه کاری خود 22 سال سابقه کاری داشته و برگزار کننده بزرگ ترین هایش های شیمی کنکور می باشند.

استاد محمد مرادی

استاد محمد مرادی فارغ التحصیل پزشکی از دانشگاه تهران می باشند. ایشان جزو اساتیدی است که در شهر های خوزستان و … مدرس رتبه های برتر بسیار زیادی بوده است و اکنون در کلاسینو به صورت آنلاین درس شیمی رشته های تجربی و ریاضی را تدریس می کنند.

روش تدریس درس شیمی استاد محمد مرادی در کلاسینو به صورت کاملا مفهومی و از صفر تا صد به صورت دوره های آنلاین می باشد.

استاد پارسا فراهانی

استاد پارسا فراهانی دارای دکترای داروسازی از دانشگاه تهران و  استعداد درخشان علوم پزشکی تهران می باشند. استاد فراهانی سابقه تدریس درس شیمی در مدارس فرزانگان و دیگر مدارس برتر را داشته و طراح سوالات شیمی آزمون های آزمایشی قلمچی و گاج و نشانه می باشند.

تنها دوره برگزار شده توسط استاد فراهانی برای درس شیمی، دوره آموزش شیمی یازدهم در کلاسینو (مشترک برای دانش آموزان یازدهم تجربی و ریاضی) می باشد.

ثبت نام در دوره های شیمی کلاسینو

پس از انتخاب استاد مدرس برای درس شیمی، برای ثبت نام در دوره شیمی با تدریس استاد مورد نظر خود در کلاسینو روی لینک زیر کلیک کنید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب