کلاسینو

اساتید زیست کلاسینو

اساتید زیست کلاسینو

موسسه کلاسینو به عنوان اولین موسسه برگزار کننده کلاس های آموزشی و کنکوری به شیوه آنلاین می باشد. کلاسینو برای هر درس معمولا چندین استاد مدرس دارد تا دانش آموزان با انتخاب خود کلاس در کلاس استاد مورد نظر شرکت کنند. در این نوشته به معرفی اساتید زیست کلاسینو به طور دقیق می پردازیم، با ما همراه باشید.

اهمیت یادگیری زیست

درس زیست شناسی در کنکور تجربی بالاترین ضریب یعنی ضریب 12 را به خود اختصاص داده است و برای داوطلبان کنکور تجربی درصد بالای این درس تاثیر مستقیم بر نتیجه گیری آن ها دارد.

زیست کنکور

با توجه به اینکه سبک سوالات زیست کنکور در چند کنکور اخیر، نسبت به سال های قبل تغییرات چشم گیری داشته و به صورت مفهومی است، داوطلبان کنکور تجربی برای یادگیری بهتر مطالب و پاسخ به تست های کنکور به یادگیری مفهومی و ترکیبی مباحث این درس نیاز دارند. در حالیکه در کلاس های مدارس معمولا دانش آموزان درس زیست را برای امتحانات خود صرفا حفظ می کنند و مطالب را به خوبی یاد نمی گیرند.

زیست امتحانات نهایی

همچنین با تغییرات جدیدی که شورای انقلاب فرهنگی برای کنکور سراسری تصویب کرده است، امتحانات کلیه دروس سه پایه دهم، یازدهم و دوازدهم نیز به صورت نهایی برگزار می شود و نمرات آن ها بر نتیجه کنکور آن ها تاثیر مستقیم دارد.

زیست کلاسینو

اساتید زیست کلاسینو با در نظر داشتن اهمیت یادگیری مفهومی و ترکیبی درس زیست شناسی و تاثیر مستقیم آن بر نتیجه امتحان نهایی زیست و کنکور تجربی، مباحث درس زیست شناسی را از پایه دهم تا دوازدهم به صورت کامل و جامع آموزش داده و سپس تکنیک هایی برای تست زنی آموزش می دهند.

اساتید زیست کلاسینو

اسامی اساتید زیست کلاسینو :

استاد علی محمد عمارلو

استاد محمد همدانی

استاد علی محمد عمارلو

استاد علی محمد عمارلو رتبه 14 کنکور سراسری و فارغ التحصیل از دانشکده پزشکی دانشگاه تهران می باشند. استاد عمارلو مدرس آموزشگاه های کنکور هدف تهران، قلم سفید اصفهان، مطهری کرمان می باشند.

استاد محمد عمارلو درس زیست شناسی را به شیوه مفهومی و ترکیبی تدریس می کنند.

دوره های زیست استاد عمارلو

دوره های زیست استاد محمد عمارلو در کلاسینو شامل:

دوره جامع زیست کنکور (شروع از مرداد ماه)

دوره جامع نوبان زیست کلاسینو (شروع از آبان ماه)

دوره TNT زیست کلاسینو

دوره جامع زیست یازدهم کلاسینو

نمونه تدریس زیست استاد عمارلو در کلاسینو

استاد محمد همدانی

استاد محمد همدانی دارای مدرک کارشناسی زیست شناسی سلولی مولکولی و میکروبیولوژی و کارشناسی ارشد ژنتیک می باشند و 17 سال سابقه تدریس درس زیست شناسی دارند.

استاد محمد همدانی سابقه تدریس در مدارس فرزانگان۱تهران، فرزانگان اندیشه، فکور، گزینه دو، قلمچی،  کوشش، مفاخر، علوی، مرکز استعدادهای درخشان آگاهانه و … را دارند.

دوره های زیست استاد محمد همدانی در کلاسینو شامل:

دوره جامع زیست کنکور استاد محمد همدانی (شروع از مرداد ماه)

دوره جامع نوبان زیست استاد محمد همدانی در کلاسینو (شروع از آبان ماه)

دوره TNT زیست محمد همدانی در کلاسینو

دوره جامع زیست یازدهم استاد محمد همدانی در کلاسینو

نمونه تدریس زیست استاد محمد همدانی در کلاسینو

ثبت نام در دوره های زیست کلاسینو

پس از انتخاب استاد مدرس برای درس زیست، برای ثبت نام در دوره زیست با تدریس استاد مورد نظر خود در کلاسینو روی لینک زیر کلیک کنید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب