کلاسینو

اساتید ریاضی تجربی کلاسینو

اساتید ریاضی تجربی کلاسینو

درس ریاضی رشته تجربی توسط سه استاد در دوره های مختلف در کلاسینو تدریس می شود. در این نوشته به معرفی اساتید ریاضی رشته تجربی کلاسینو به منظور آشنایی بیشتر با اساتید و شیوه تدریس آن ها می پردازیم تا بتوانید مناسب ترین استاد را با توجه به شرایط و سطح علمی خود انتخاب کنید.

ریاضی کنکور تجربی

کنکور رشته تجربی، هر سال بیشترین تعداد متقاضیان کنکور سراسری را به خود اختصاص می دهد و داوطلبان کنکور تجربی برای قبولی در رشته های برتر کنکور تجربی از جمله پزشکی، دندان پزشکی، داروسازی و … باید ابتدا مفاهیم دروس اختصاصی را یاد گرفته و برای تسلط بر تست زنی تکنیک های تست زنی هر درس را یاد بگیرند.

دروس اختصاصی کنکور تجربی شامل :

۱_ زمین شناسی

۲_ زیست شناسی

۳_ شیمی

۴_ فیزیک

۵_ ریاضی

درس ریاضی در کنکور رشته تجربی ضریب 7 را دارد که ضریب آن نسبت به دروس زیست و شیمی که دروس اصلی کنکور تجربی محسوب می شوند کمتر است اما با توجه به تغییرات کنکور سراسری، داوطلبان نمی توانند درسی را تست نزده بگذارند. چراکه برای رسیدن به تراز بالا در کنکور تجربی، درصد کلیه دروس اختصاصی باید از یک میانگین معین پیروی کند.

از آنجایی که در مدارس معمولا درس ریاضی به خوبی به دانش آموزان رشته تجربی تدریس نمی شود برای دانش آموزان رشته تجربی درس دشواری تلقی می شود و کمترین درصد برای داوطلبان معمولا به درس ریاضی اختصاص می یابد.

در صورتی که اگر درس ریاضی به دانش آموزان رشته تجربی به خوبی تدریس شود، به درس مورد علاقه آن ها تبدیل شده و می توانند در کنکور نیز به تست های ریاضی پاسخ صحیح دهند.

اساتید ریاضی تجربی کلاسینو

استاد بابک سادات، استاد آریان حیدری و استاد بهرام جلالی می باشند.

استاد بابک سادات

استاد بابک سادات دارای مدرک ارشناسی ارشد مهندسی بیوتکنولوژی دانشگاه صنعتی امیرکبیر- پلی تکنیک تهران، بیش از دو دهه سابقه تدریس درس ریاضیات، تالیف کتاب های ریاضیات انتشارات تخته سیاه و … می باشند.

ریاضی تجربی کنکور رشته تجربی و ریاضی سال یازدهم را در دوره های خود با عنوان های جامع و TNT در کلاسینو به صورت آنلاین تدریس می کنند.

شیوه تدریس های دوره جامع استاد بابک سادات برای ریاضی کنکور به شیوه ای است که کلیه مباحث به صورت کنکوری آموزش داده می شود یعنی تکنیک های تست زنی به دانش آموزان آموزش داده می شود.

دوره های ریاضی تجربی استاد بابک سادات در کلاسینو شامل:

دوره جامع ریاضی تجربی بابک سادات برای کنکور 1403 (شروع از مرداد ماه)

دوره نوبان ریاضی تجربی بابک سادات برای کنکور 1403 (شروع از آبان ماه)

دوره TNT ریاضی تجربی بابک سادات برای کنکور 1403

دوره آموزش ریاضی تجربی بابک سادات ویژه سال یازدهم

استاد آریان حیدری

مهندس آریان حیدری متولد 1364 در تهران و فارغ التحصیل رشته مدیریت کسب و کارهای کوچک (MBA) در مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه صنعتی شریف تهران و همچنین فارغ التحصیل مهندسی کامپیوتر از دانشگاه صنعتی شریف می باشد و بیش از 10 سال سابقه تدریس درس ریاضیات را در بهترین مدارس و آموزشگاه های تهران و ایران دارند.

دوره های ریاضی تجربی استاد آریان حیدری

دوره های ریاضی تجربی آریان حیدری شامل:

دوره جامع مرداد ماه ریاضی تجربی آریان حیدری برای کنکور 1403

دوره جامع نوبان ریاضی تجربی آریان حیدری برای کنکور 1403

دوره TNT کلاسینو برای درس ریاضی تجربی آریان حیدری برای کنکور 1403

استاد بهرام جلالی

استاد بهرام جلالی در کلاسینو مدرس دروس هندسه (پایه دهم، یازدهم و دوازدهم رشته ریاضی)، گسسته سال دوازدهم، ریاضی یازدهم تجربی و حسابان سال یازدهم می باشند.

استاد بهرام جلالی بیش از 18 سال سابقه تدریس درس هندسه و گسسته را داشته و سابقه تدریس در مدارس اندیشه اهواز، اوج شیراز، بعثت کرج، اندیشه برتر قزوین، راه اندیشه، پیام جاوید، شوق پرواز، فرزانگان تهران را دارند.

دوره ریاضی تجربی استاد بهرام جلالی

دوره ریاضی یازدهم تجربی استاد بهرام جلالی تنهای دوره تدریس شده ایشان برای رشته تجربی محسوب می شود.

ثبت نام در دوره ریاضی تجربی کلاسینو

برای ثبت نام در دوره ریاضی رشته تجربی کلاسینو با تدریس استاد مورد نظر خود می توانید از طریق لینک زیر اقدام نمائید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب